SUPER NAUJIENA moteriai, kuri nori turėti sveiką, gražią ir spindinčią odą ilgus metus!

pagaliau bus atskleista visa tiesa apie MOTERS groŽĮ, JAUNYSTĘ IR ODOS PRIEŽIŪRĄ!

Buvusi Los Andželo grožio specialistė savo NAUJAUSIOJE KNYGOJE pagaliau atskleidė tikrąsias paslaptis, kaip kiekviena moteris be brangių grožio procedūrų ar plastikos chirurgų gali turėti gražią, sveiką ir spindinčią odą!


TIESA TOKIA, KAD PUSĘ SAVO GYVENIMO TURĖJAU DAUGYBĘ PROBLEMŲ SU GROŽIU. 


Aš pati turėjau daugybę odos problemų (spuogų, pigmentinių dėmių, išsiplėtusių porų, raukšlių, papilkėjusią ir skaistumą praradusią odą ir net užkritusius vokus).

Odos būklė buvo tokia prasta, kad gėdijausi pasirodyti dienos šviesoje.

Praėjau išties ilgą ir skausmingą kelią, kol išsiaiškinau tikrąsias grožio paslaptis (ir juodžiausius melus, kuriuos mums kasdien į galvą bruka grožio pramonė). 

Būtent dėl to, kad nežinojau šių paslapčių, turėjau daugybę įvairiausių problemų.

Išleidau daugybę pinigų įvairiems specialistams, kurie negalėjo padėti. Buvau tokioje neviltyje, jog nusprendžiau, kad vienintelis būdas sau padėti – PAČIAI TAPTI GROŽIO SPECIALISTE ir išsiaiškinti, kas iš tikrųjų vyksta su mano oda ir kūnu.

Los Andžele pradėjau studijuoti grožio paslaptis pas geriausias tuometes mokytojas, įskaitant Janel Luu, garsiųjų „LE MIEUX” grožio produktų įkūrėją. Baigiau JAV Nacionalinę sporto medicinos akademiją, kuri sėkmingai veikia nuo 1987-ųjų. Gavau Kalifornijos kosmetologės licenziją ir pradėjau dirbti įvairiuose grožio salonuose.

Ilgai dirbti šioje srityje neplanavau. Grožio specialiste norėjau tapti tik dėl to, kad galėčiau padėti PATI SAU.

Tik dabar suprantu, kad dermatologai, dietologai ir grožio specialistai man tiesiog NEPASAKĖ VISOS TIESOS!

Nežinau, ar dėl to, kad už tai jiems mokėjo farmacijos gigantai bei didieji kosmetikos gamintojai, ar dėl to, kad jie tiesiog patys nežinojo, ką daryti.

Daugiau kaip 20 metų trukusios moters grožio, jaunystės bei odos priežiūros paieškos – šioje knygoje.

Pradėjus gilintis į tikrąsias grožio paslaptis, mano gyvenimas ėmė keistis! 

Per kelerius metus įgijau svarbiausių žinių apie MOTERS GROŽĮ IR JAUNYSTĖS IŠSAUGOJIMĄ.

Ilgų studijų metu daug ką išbandžiau su savo pačios problemine oda, išsiaiškinau PAGRINDINIUS ODOS PRIEŽIŪROS IR GROŽIO PRINCIPUS, ištyrinėjau, kokią įtaką daro maistas. 

Taip pat ilgai mokiausi, kaip atskirti, kokios priemonės IŠ TIKRŲJŲ padeda, o kokios yra tik tušti pažadai ir reklamos pinklės.

Taip pat supratau, kaip atsiranda raukšlės, ką daryti, kad ilgai išlikčiau graži ir liekna, kodėl dietos neveikia ir ko imtis vietoj jų, kodėl oda sensta ir kaip šį procesą pristabdyti...

Šią knygą paruošiau tam, kad tau nereikėtų nueiti tokio ilgo kelio, kokį įveikiau aš. Mano tikslas, kad kuo greičiau gautum tikrų ir vertingų žinių, kurios padėtų tau išsaugoti grožį.

Šioje knygoje bus daug iki šiol slėptos informacijos apie grožį, jaunystę ir odos priežiūrą. 

Knyga lengvai skaitoma, lengvai suprantama ir tikrai gali pakeisti tavo gyvenimą!

Keletas grožio paslapčių, kuras rasi šioje knygoje:

GROŽIO PSICHOLOGIJA: kaip pačios save sendiname, to net nežinodamos?

Maži grožio industrijos MELAI IR MITAI, kuriems švaistome daugybę pinigų ir laiko!

Kaip atsikratyti PAPILKĖJUSIOS VEIDO ODOS ir susigrąžinti sveiką spindesį?

Kaip pasirinkti jūsų odai TINKAMIAUSIĄ KREMĄ AR SERUMĄ? (ir daugiau niekada nepermokėti, patikėjus tuščiais gamintojų pažadais!)

3 PATYS EFEKTYVIAUSI, mokslo patvirtinti kremo ar serumo ingredientai, kurie garantuotai pagerins tavo odą ir išspręs daugybę problemų! (tačiau dėl vieno iš jų turi būti atsargi!)

Visi veiksmai išsaugoti grožį ir jaunystę taps BEVERČIAI, jeigu ignoruosi šią svarbią 1 grožio taisyklę! (užtikrinu, jog be šio žingsnio tavo oda NIEKADA nebus spindinti, jauna ir graži!)

Kaip kovoti su iškilusiomis ODOS PROBLEMOMIS (spuogais, pigmentinėmis dėmėmis, skaistumo ir stangrumo trūkumu, raukšlėmis, pajuodusiais paakiais)?

5 MITYBOS ĮPROČIAI, kuriuos išsiugdžiau būdama 30-ties ir kurie padėjo man išlaikyti liekną kūną bei gražią odą! (be alinančių dietų ar mėgstamiausių produktų atsisakymo!)

NEMATOMOJI MOTERS GROŽIO PUSĖ, kurios negalima ignoruoti (ypač, jei nori daugiau draugų ar vyrų dėmesio)!

ODOS DRĖKINIMO PASLAPTYS ir 6 geriausi odos drėkikliai, kurių turėtum ieškoti savo grožio priemonėse!

Kaip „susidraugauti“ su JAUTRIA, RIEBIA ar SAUSA oda?

Pasirinkite savo grožio rinkinį:

Jeigu norite užsisakyti TIK KNYGĄ, rinkitės SIDABRINĮ rinkinį. 

Jeigu norite DVIEJŲ GROŽIO ĮRANKIŲ - Rinktinio Mulberry Šilko Pagalvėlės užvalkaliuko ir Nefritinio veido volelio savimasažui, rinkitės DEIMANTINĮ rinkinį.

Jeigu norite VISO GROŽIO KOMPLEKTO, rinkitės patį vertingiausią - PLATININĮ rinkinį, į kurį įeina RInktinio Mulberry Šilko Pagalvėlės Užvalkaliukas, Nefritinis Veido Volelis ir išskirtinis 21 dienos grožio kursas „NEPAVALDI LAIKUI“.

KVIEČIAME PASIRŪPINTI SAVO GROŽIU IR UŽSISAKYTI JAU DABAR:

PLAČIAU APIE KIEKVIENĄ KNYGOS SKYRIŲ:


Pasirinkite savo grožio rinkinį:

Jeigu norite užsisakyti TIK KNYGĄ, rinkitės SIDABRINĮ rinkinį. 

Jeigu norite DVIEJŲ GROŽIO ĮRANKIŲ - Rinktinio Mulberry Šilko Pagalvėlės užvalkaliuko ir Nefritinio veido volelio savimasažui, rinkitės DEIMANTINĮ rinkinį.

Jeigu norite VISO GROŽIO KOMPLEKTO, rinkitės patį vertingiausią - PLATININĮ rinkinį, į kurį įeina RInktinio Mulberry Šilko Pagalvėlės Užvalkaliukas, Nefritinis Veido Volelis ir išskirtinis 21 dienos grožio kursas „NEPAVALDI LAIKUI“.

KVIEČIAME PASIRŪPINTI SAVO GROŽIU IR UŽSISAKYTI JAU DABAR:

Visiems planams galioja „LAIMINGO KLIENTO POLITIKA“:

Jeigu turėsite bet kokių problemų ar nusiskundimų dėl įsigytos „Šokolado sielai“ prekės, per 365 DIENAS parašykite mums ir mes ją PAKEISIME nauja!

Sužinoti daugiau...

Į DEIMANTINĮ rinkinį įeina Prabangus Rinktinio Mulberry Šilko Pagalvėlės užvalkaliukas gražiai odai ir žvilgantiems plaukams…

Štai kodėl kiekvienai moteriai svarbu miegoti ant gero šilko

1. ODOS DRĖGMĖS IŠSAUGOJIMAS. Laura Dyer, Niujorko dermatologė, sako „medvilnės pagalvių užvalkalai gali ištraukti drėgmę iš jūsų plaukų ir veido. Pagalvokite apie visus produktus, kuriuos naudojate prieš miegą! O tai gali išsausinti odą ir ją sudirginti.“

2. PLAUKŲ TAUSOJIMAS. „Miegojimas ant šilko yra vienas lengviausių būdų padaryti teigiamą įtaką jūsų plaukų sveikatai ir stiprumui“ -sako Holivudo garsenybių plaukų stilistė Justine Marjan. „Trintis į medvilnę gali pažeisti plaukų folikulus. To pasekoje plaukai greičiau slenka ir lengviau lūžta.“

3. PREVENCIJA NUO RAUKŠLIŲ. Niujorko daktarė, Neal Schultz: „lygus šilko paviršius reiškia, kad tai daug mažiau ištrauks drėgmės iš odos, ko pasekoje, oda išliks ilgiau pridrėkinta. Tai, taip pat, sukels mažesnę trintį ir odos raukšlėjimąsi. Tyrimai parodė, kad trynimasis ir sukinėjimasis miegant, stipriai įtakoja veido raukšlių atsiradimą. Tačiau, lygus šilko paviršius sumažina šį nemalonų efektą.“

Net garsusi modelis Sindi Krauford (Cindy Crawford) apie miegą ant šilko: „Pastebėjau, kad ne tik atsiranda mažiau pagalvės įspaudų bet ir pagerėjo mano plaukai“

Į DEIMANTINĮ rinkinį įeina orginali GRAŽIOS ir SPINDINČIOS ODOS paslaptis iš senovės Kinijos karališkosios šeimos moterų, kurią dabar naudoja daugybė Holivudo žvaigždžių!

Jeigu nori SUSTANGRINTI veido odą ir užkirsti kelią raukšlėms... jeigu nori atsikratyti PAPILKĖJIMO ir turėti SKAISTESNĘ veido odą... tokiu atveju tai bus vienas svarbiausių grožio įrankių, kokį tik gali turėti!

Rezultatai tokie neįtikėtini, jog modeliai, aktoriai, TV garsenybės, muzikantai ir jų makiažo specialistai neabejoja, kad ši unikali priemonė geba sumažinti rytinį veido patinimąišlyginti raukšleles, pagerinti pajuodusius paakius, kilstelti nukarusią odą ir greit nuimti susikaupusią įtampą nuo veido.

Beje, tam reikia skirti vos 5 minutes ryte.

Šiandien ir tu gali pasinaudoti šia paprasta grožio paslaptimi ir atrodyti dešimt ar dvidešimt metų jaunesnė nei tavo bendraamžės… sustangrinti ir išlyginti veidą užkertant kelią raukšlelėms, pašalinti papilkėjimopajuodusių paakių, bei nuovargio žymes!

Ši paslaptis atkeliavo ir iki mūsų dienų. Kai kur tai vadinama „maža Holivudo paslaptimi“.  

Victoria Beckham, Gwyneth Paltrow, Kim Kardashian, Daisy Lowe, Alicia Keys yra pripažintos fanės!

Net VOGUE žurnalas rašė, kad „ši iš senovės Kinijos atkeliavusi odos priežiūros priemonė atpalaiduoja, stangrina ir nuramina veidą vos per kelias sekundes“.

Liz Kennedy, kuri yra atsakinga už garsiausių modelių odos paruošimą, prieš jiems lipant ant podiumo per TOME mados pristatymus taip pat naudoja šią neįtikėtiną priemonę.

Ši odos ekspertė atskleidė, kad tai būtina priemonė, norint greitai ir efektyviai atsikratyti patinusių paakių ir sugrąžinti spindinčias moters akis.

Į PLATININĮ rinkinį papildomai įeina 21 dienos kursas „NEPAVALDI LAIKUI“, kuriame atskleistos visos paslpatys, kaip išlaikyti grožį, liekną kūną, bei švytinčią odą bet kokiame amžiuje

Šis kursas bus neįtikėtinai vertingas knygos pratęsimas!

Pasirinkite savo grožio rinkinį:

JEI KYLA KLAUSIMŲ DĖL UŽSAKYMŲ, skambinkite bendrąja Šokolado sielai linija +37044440789 arba el. paštas info@sokoladassielai.lt


© Šokoladas sielai, UAB.  Visos teisės saugomos.

THE FIRST CHAPTER WILL BLOW YOUR MIND

Enter your details below to get instant access to the first chapter of this new book.

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close