Kaip išlaikyti grožį, liekną kūną, bei švytinčią odą bet kokiame amžiuje?

Buvęs modelis, bei Los Andželo grožio specialistė, pagaliau atskleidė visas paslaptis, kaip išlaikyti idealų svorį… bei susigrąžinti stangrią, lygią ir jaunai atrodančią odą!

Jeigu nori sužinoti daugybę paslapčių, kaip atrodyti ir jaustis mažiausiai 10 METŲ JAUNESNE, šis laiškas bus vienas svarbiausių, kokį tik gali skaityti!

Galiu garantuoti, kad naudojantis šiomis grožio paslaptimis, apstulbinsi drauges per ateinantį mokyklos susitikimą ar kitą didesnį renginį, kurio metu norisi atrodyti jaunesne ir lieknesne nei kitos…

Ar savo gyvenime žinai moterų, kurios atrodo ir jaučiasi 5, 10 ar net 15 metų jaunesnės?

Svarbu suprasti, jog grožis, kuris yra NEPAVALDUS LAIKUI, nepriklauso nuo „gerų genų“. Ne, tos moterys, kurios atrodo 5, 10 ar net 15 metų jaunesnės, tiesiog žino ką daro.

TAI NEATSITIKTINUMAS. Nė viena iš jų neatrodo jauna ir graži atsitiktinai...

Jos taiko patikrintas paslaptis, kurios tiesiog ištrina jų senėjimo požymius! Netrukus ir tu turėsi galimybę gauti tas pačias paslaptis, kurios padės atrodyti, bei jaustis mažiausiai 10 metų jaunesne.

Tačiau, pradėkime nuo pradžių:

VISIŠKAI NAUJA ODA PER 30 DIENŲ!

Ne, tai nėra reklaminis kokio nors kremo šūkis. Tai yra tavo odos natūrali funkcija. 

Mokslas jau senai įrodė, kad odos ląstelės VISIŠKAI ATSINAUJINA per 3 – 4 savaites.

Tai yra tikra Gamtos duota dovana!

Tačiau, dauguma moterų NEŽINO kaip išnaudoti šį, amžiui nepaklusnų atsinaujinimo procesą, norint atrodyti mažiausiai 10 metų jaunesne. 

Kol esame jaunos, šis procesas įvyksta daug lengviau. Senos odos ląstelės nukrenta ir į jų vietą ateina naujos, gaivios ir spindinčios jaunyste ląstelės. 

Tačiau, su metais oda atsinaujina vis LĖČIAU ir SUNKIAU...

Jeigu tau jau virš 30-imt, senos ląstelės taip lengvai nenukrenta ir pasilieka ant odos paviršiaus ilgą laiką.

Oda įgauna pilką atspalvį ir praranda skaistumą. 

Kadangi naujoms, gaivioms ir jaunyste spindinčioms odos ląstelėms nelieka vietos, Gamtos duotas regeneracijos procesas sulėtėja. Oda pradeda daug greičiau senti, padaugėja veido raukšlių.

Taip sutrikdomas natūralūs odos atsinaujinimas, kurį mums dovanoja Gamta.

Todėl, jeigu nori pasinaudoti šia, Gamtos duota dovana atrodyti ir jaustis 10 metų jaunesne, svarbu suprasti 3 pagrindines grožį, bei jaunystę puoselėjančias sritis.

Apie jas netrukus pakalbėsime, tačiau leisk prisistatyti…


ATVIRAS LAIŠKAS NUO:
Rūtos (42), buvusio modelio, Los Andželo grožio
specialistės, bei projekto „Šokoladas
Sielai“ kūrėjos.
Pirmadienis, 19:18 val.

Moterys man dažnai rašo:

-Aš bandžiau numesti svorio ir niekas neveikia...

-Kenčiu nuo spuogų ir išleidžiu daug pinigų įvairioms priemonėms...

-Vargstu nuo pigmentinių dėmių...

-Oda atrodo pilka ir pavargusi...

-Kasdien pastebiu naujų raukšlių, ką daryti...

Sprendimas ištikro yra labai arti ir šiandien pasidalinsiu su tavimi TRIMIS jaunystę ir grožį saugančiomis paslaptimis, kurios padės išspręsti 99% problemų su svoriu, spuogais, senatvės raukšlėmis, ar pigmentinėmis dėmėmis.

Aš pusę savo gyvenimo domėjausi kaip spręsti įvairias odos problemas ir kaip atitolinti senėjimo procesą be plastikos chirurgų įsikišimo.

Pati esu susidūrusi su daugybe problemų, susijusių su odos būkle ir svoriu. Kai kurias iš jų buvau priversta spręsti gana drastiškais būdais.

Vos sulaukus keturiolikos, mane užpuolė spuogai, sužlugdę pasitikėjimą savimi ir atėmę gyvenimo džiaugsmą; ryte pažvelgusi į veidrodį apsipildavau ašaromis ir net nenorėdavau eiti į mokyklą, o ką jau kalbėti apie pasimatymus.

Kartais spuogai peraugdavo į dar rimtesnes problemas – cistas. Vieną kartą esu savaitę vaikščiojusi su veide įstatytu drenu ir dideliu pleistru. Buvo taip gėda ir apmaudu, kad norėjau mirti. Jaučiausi bejėgė ką nors pakeisti.

Man nuolat atrodė, kad iš manęs juokiasi... tad ryžausi vaistams, kurie dabar yra nelegalūs

Spuogai man trukdė dirbti modeliu, dėl jų buvo sunku gauti darbą, man nuolat atrodė, kad žmonės iš manęs juokiasi arba jaučia užuojautą.

Esu apsilankiusi pas daugybę dermatologų įvairiose Europos šalyse bei Los Andžele. Išbandžiau įvairiausius kremus, hormonus ir antibiotikus. Išleidau krūvą pinigų.

Paskutinė mano viltis buvo Accutaine. Šie baisūs vaistai dabar yra laikomi nelegaliais dėl žalingo sukeliamo poveikio. Turiu pripažinti, kad vaistai man padėjo, tačiau labai laikinai. Nustojus juos vartoti, spuogai pamažu vėl ėmė „puošti“ mano veidą.

Be visų šių problemų, mane kamavo nuolat kintantis svoris, apie kurį pakalbėsime vėliau...

Mano oda daug metų buvo padengta mažyčiais spuogeliais, paakiai buvo pajuodę ir paburkę, o aplink akis buvo daug raukšlelių.

Mane, kaip ir daugelį moterų, kamavo senatvės baimė. Oda buvo pradėjusi raukšlėtis anksčiau laiko ir niekaip nesupratau, ką darau ne taip.

Dabar noriu užbėgti pasakojimui už akių ir pasakyti, kad šiandien man yra 42-i, mano veido oda lygi ir švari, aš turiu daug energijos ir mano svoris per paskutinius penkiolika metų beveik nepasikeitė!

Aš išsigydžiau spuogus ir jų paliktus randelius bei dėmes, atsikračiau paburkusių paakių ir ratilų po akimis ir dabar turiu kur kas mažiau raukšlių, nei turėjau būdama 20-ties.

Man kol kas neteko ryžtis operacijoms ar leistis injekcijų, nes atradau kur kas geresnių ir patikimesnių būdų išsaugoti grožį bei jaunystę.

Dar gyvendama Los Andžele supratau, kad ėjau ne tuo keliu.

Kai visiškai pavargau nuo nuolatinių vizitų pas gydytojus ir dermatologus, nusprendžiau pati sau tapti geriausia patarėja ir kosmetologe.

Įstojau į Los Andželo grožio mokyklą, kur keletą metų mokiausi kosmetologės profesijos. Vėliau dar mokiausi mitybos paslapčių – studijavau Nacionalinėje sporto akademijoje (National Academy of Sports Medicine)

Ne vienus metus lankiausi įvairiuose odos priežiūros seminaruose ir kaupiau žinias, kurios mane motyvavo eiti pirmyn ir nuo pat pradžių davė neįtikėtinų rezultatų.

Pačią didžiausią įtaką man padarė mano mokytoja – 75–80 metų tailandietė.

Jos dėka aš suvokiau savo kūną kaip visumą.

Per keletą metų ji mums perdavė viską, ką žinojo apie odą ir jos struktūrą. Moteris atskleidė daug iš Rytų atkeliavusių odos priežiūros paslapčių.

Rytuose moterys savo oda pradeda rūpintis labai anksti ir visą gyvenimą užsiima prevencija.

Tačiau buvo ir kita medalio pusė.

Kadangi daug metų gyvenau Los Andžele, kuriame visi tiesiog apsėsti grožio ir jaunystės liaupsinimu, turėjau daug progų susipažinti su įvairiausiomis naujovėmis, technologijomis, plastinių operacijų bei infekcijų pasekmėmis ir kitais įdomiais dalykais.

Kartais juokauju, kad esu sukaupusi dviejų pasaulių žinias:

Rytų, kur taip aukštinama prevencija, ir drastiško Los Andželo, kur moterys visko nori čia ir dabar, o per pietų pertraukas bėga susileisti botokso.

Taigi drąsiai galiu teigti, kad žinių semtis buvo iš ko.

Viską, apie ką šiandien kalbėsiu, esu daug kartų išbandžiusi pati ir žinau, jog tai tikrai veikia!

Anksčiau manyta, kad mūsų išvaizdą nulemia genetika, tačiau mokslininkai įrodė, jog iš tiesų didžiausią įtaką mūsų išvaizdai daro visai kiti dalykai...

Kaip jau kalbėjome, genetika moters jaunystei ar odos grožiui turi labai nedaug įtakos.

Visos moterys, kurios atrodo 5, 10 ar net 15 metų jaunesnės, TIESIOG ŽINO KĄ DARO. Tai nėra genetika ar atsitiktinumas.

Jos žino patikrintas senatvę stabdančias paslaptis, kurias naudoja kasdien.

Šias paslaptis jau šiandien gali sužinoti ir tu!

Pirmiausia, aptarkime 3 svarbiausias grožį ir jaunystę puoselėjančias sritis.

3 SVARBIAUSIOS GROŽĮ IR JAUNYSTĘ PUOSELĖJANČIOS SRITYS:

 • GROŽIO MAISTAI. Tai yra tavo pagrindinis raktas norint atrodyti ir jaustis jaunesne.
 • SUPRATIMAS, KODĖL ATSIRANDA ODOS PROBLEMOS IR KAIP SU JOMIS TVARKYTIS? (Spuogai, raukšlės, pigmentinės dėmės, papilkėjusi ir skaistumą praradusi oda, išsausėjimas ir kt.)
 • TEISINGA ODOS PRIEŽIŪRA, REGENERACIJA IR PRIEMONIŲ PASIRINKIMAS.

Tai yra kertiniai tavo grožio ir jaunystės elementai, kuriuos svarbu įsisavinti kiekvienai, kuri nori atrodyti ir jaustis 10 metų jaunesne!

Apie kiekvieną iš jų išsamiai kalbame 21 dienos kurse „NEPAVALDI LAIKUI“. Apžvelkime kiekvieną išsamiai.

Pradėkime nuo pirmosios grožį ir jaunystę puoselėjančios srities:

MAISTAS LEMIA!

Pirmąją kurso savaitę kalbėsime apie JAUNYSTĖS MAISTUS (kurie padeda atrodyti ir jaustis 5, 10 ar net 15 metų jaunesne!)...

...ir TAIP pat -  GREITO SENĖJIMO MAISTUS (kuris greit atima tavo grožį, prideda nepageidaujamų kilogramų ir "nusėda" ant pilvo, bei šlaunų, sukurdami celiulitines duobutes!)

Net jei galvoji, jog jau viską žinai apie mitybą, kviečiu taip greit nedaryti išvadų. Čia kalbėsime išskirtinai apie GROŽIO MAISTUS, KURIE TAVE JAUNINA... (arba atvirkščiai!)

Pažiūrėjus į moters veidą, greit galima pasakyti ką ji valgo. Kviečiu pasiimti į rankas veidrodėlį ir pažiūrėti, ar ir tave kamuoja kurios nors iš šių problemų...

Kviečiu paanalizuoti vieną iš šių 3 veidų...

PIRMAS VEIDAS: Kyla dideli cistiniai spuogai-akne. Veidas prarandęs sveiką putlumą, pasidaręs panašus į giltinės. Akiduobės įkritusios (atrodo, lyg iš veido ištrauktas sveikas riebalas). Veidas papilkėjęs, ar net įgavęs nesveiką melsvumą...

ANTRAS VEIDAS: Spuogai ant kaktos, paburkę skruostai, žandikaulio linija nėra ryški, žandai pilnoki (susidaro įspūdis, kad priaugta svorio). Kamuoja raudonis, gali būti nemažai dėmelių ant skruostų. Spuogai gali atsirasti ir ant barzdos.

TREČIAS VEIDAS: Paakiai patinę ir paburkę. Akių vokai pajuodę. Atsiradę tamsūs ratilai. Matosi maišeliai po akimis. Po visa veido oda išsibarstę spuogeliai. Cistų nėra, bet daug mažų žirniukų po oda. Oda grublėta. Skruostai gali būti pabalę, ant smakro atsiradę daug mažų spuogelių.

Jei atpažįsti vieną ar keletą panašių veido problemų, tai rodo, jog tavo kūnas netoleruoja vieno iš šių 3 produktų, apie kurį kalbame 8 kurso dieną. 

Ir tai nėra vienintelės grožio problemos, kurias sukelia netinkama mityba.

 • Yra tam tikra maisto kategorija, kuri GREIČIAUSIAI „nusėda“ ant užpakalio, šlaunų ir pilvo. Kūnas jų nesugeba taip greit apdoroti, jie „užrakinami“ tose kūno vietose, kokiose labiausiai nenorime ir gėdijamės (apie tai kalbame 2 kurso dieną)
 • Valgant tam tikrus produktus (kalbame 2 kurso dieną), oda pradeda gaminti daugiau sebumo (t.y. organizmo aliejų) ir riebalų. Kai organizmas visą perteklių bando pašalinti per odą, atsiranda įvairūs spuogeliai, bei pūlingi-cistiniai spuogai.
 • Kai kurie maisto produktai kūno visai nepamaitina, o jį paprasčiausiai "apgauna". Trumpą laiką jaučiasi sotumas, tačiau vėliau kūnas supranta, kad buvo apgautas ir vėl reikalauja maisto. Taip daugelis moterų įsivelia į NESUVALDOMĄ SVORIO AUGIMO procesą, iš kurio ištrūkti yra tik vienas būdas, apie kurį kalbame 6 kurso dieną.
 • Kai kurie produktai „PRISIKABINA“ prie odoje esančio kalogeno ir jį per laiką SUNAIKINA. Taip oda praranda elastingumą, daug lengviau raukšlėjasi ir suglemba. Kai moterys nežino to, apie ką kalbame 2 kurso dieną, jų veido oda labai greit pradeda atrodyti daug senesnė, nei yra iš tikrųjų!

Maistas - tavo pagrindinis raktas norint atrodyti ir jaustis jaunesne, tačiau dabar tau gali pasirodyti, kad būsi priversta atsisakyti kažko, ką labiausiai mėgsti.

Tačiau kažko atsisakyti net tik nereikia, bet ir NEGALIMA

Nesvarbu kiek dietų tu išbandei ir nesvarbu kiek kartų buvai nusivylusi, jeigu nori atsikratyti 10 kilogramų ar daugiau... ir atrodyti 10 metų jaunesne, turi žinoti keletą svarbių dalykų:

Valios pastangomis paremtos dietos NEVEIKIA!

Net jeigu tau ir pavyks išsilaikyti su dieta pakankamai ilgai, po laiko neišvengiamai susigrąžinsi numestus kilogramus atgal.

Bet kuri dieta, paremta valios jėga - PASMERKTA nuo pat pradžių.

Štai kodėl: Silpnumo ar emocinio streso momente, mes palūžtame.

Mes pamirštame valios jėgą ir vietoj to, siekiame emociškai komfortabilaus maisto. Ir tuomet, prisikrauname ant savęs dar daugiau kilogramų nei bet kada anksčiau.

Skamba pažįstamai?

Tas aukštyn-žemyn „jo-jo“ sindromas, kurį žino kiekviena, dietą bandžiusi moteris...

Taip pat ir aš:

Dirbdama modeliu beveik kiekvieną dieną būdavau peikiama, kad esu per stora, dažnai marindavau save badu, daug rūkydavau, o tada neišlaikiusi įtampos vėl prisirydavau Mc’Donaldo restorane.

Galiausiai po visko jausdavau didelę kaltę.

Aš labai gerai prisimenu savo 25-ąjį gimtadienį. Gulėjau lovoje didžiuliame prabangiame Los Andželo rajone esančiame name. Eilinį kartą buvau persivalgiusi.

Žiūrėjau į veidrodį ir pykau ant savęs, kad prieš mėnesį įsigyti džinsai jau per maži.

Jausdavausi taip blogai, kad naktį eidavau į sporto salę, kur, beje, sutikdavau keletą likimo draugių. Ten valandą eidavau ant takelio, mėgindama ištirpdyti nereikalingas kalorijas, ir nusikamavusi grįždavau namo.

Mano žarnynas veikė prastai. Labai nerimavau dėl savo sveikatos ir vos sulaukus 23-ejų ryžausi kolonoskopijai - baisiai procedūrai, reikalavusiai narkozės.

Na, manau, nesunku įsivaizduoti jauną moterį, kurios veidas nusėtas dėmelėmis ir randeliais nuo spuogų, kuri kovoja su svorio problemomis ir turi begalę kompleksų...

Taigi, KĄ DARYTI?

Pats geriausias ir efektyviausias būdas numesti svorio (ir jį išlaikyti nekintantį visam laikui!) be valios pastangų, alkio ar mėgstamų produktų atsisakymo - tai mokėti savo kūną „APGUDRAUTI“ svorio metimui.

Norint apgudrauti savo kūną ir numesti svorį beveik be pastangų, svarbu žinoti keletą slaptų triukų:

 • Supratimo triukas. Pirmiausia, ką reikia padaryti, tai suprasti, KODĖL mes valgome taip, kaip valgome… kodėl negalime atsispirti kai kuriems produktams… kaip mūsų protu manipuliuoja maisto industrija... ir KĄ SU TUO DARYTI? Tai yra pats pirmas (ir svarbiausias) žingsnis į lieknesnes kūno apimtis ir idealų svorį. Kas ištikro slypi už maisto psichologijos, kalbame 5 kurso dieną.
 • Lengviausias svorio reguliavimo triukas. Tokiu būdu nereikia atsisakyti nė vieno mylimo maisto produkto, tačiau ką svarbu padaryti - aptariame 6 kurso dieną (po to, tavo svoris pradės kristi automatiškai, net nekreipiant į tai dėmesio. Po šios kurso dienos tu nustebsi, kaip malonu gali būti lieknėti!)
 • Geriausios mitybos sistemos triukas. Tam, kad mano svoris susireguliuotų ir išsilaikytų norimas metų metus, po ilgų ir varginančių dietų, atradau šią vieną mitybos sistemą, kuri yra paprasta, ir kartu tokia geniali. Apie ją dalinsiuosi 6 kurso dieną.
 • Vieno klausimo triukas. Vienas svarbus klausimas, kurį svarbu sau užduoti prieš pradedant ką nors valgyti. Tai padės ilgam išlikti jaunai, sveikai ir lieknai. 7 kurso diena.
 • Hormonų triukas. Gali ant savo odos tepti ką nori - bet kokius jauninančius kremus, eiti pas geriausius kosmetologus, tačiau jeigu tavo hormonai nebus balanse - NIEKAS NEPADĖS! Hormonai atsakingi už mūsų miegą, emocijas, seksualumą ir net grožį.

Pavyzdžiui, kai kūne pradeda trūkti šio, dažnai vadinamu „jaunystės“ hormono (žiūrėkite 9 kurso dieną), sutrinka tavo kalogeno gamyba (kuris atsakingas už odos elastingumą ir lygumą), prarandamas odos drėgnumas (po to atsiranda daugiau raukšlių) ir oda labai greit praranda skaistumą.

Jeigu trūksta kito svarbaus hormono, oda pradeda plonėti ir sausėti. Oda pamažu tampa kaip močiutės (išties labai liūdna!)

Kažkada man atrodė, kad hormonai - tai daug vyresnių moterų reikalas, tačiau tai netiesa. Kuo greičiau susipažinsime su svarbiausiais, grožį puoselėjančiais ir metus nuimančiais hormonais, tuo ilgiau išliksime jaunos, gražios ir gyvybingos.  

Pačius svarbiausius dalykus apie hormonus ir dvi esmines taisykles jų subalansavimui aptarsime 9 kurso dieną.

shadow-ornament

Grožio mityba yra tik viena iš sričių, padedančių atrodyti ir jaustis 10 metų jaunesne. Antroji grožį ir jaunystę puoselėjanti sritis...

Ką daryti su spuogais, raukšlėmis, pigmentinėmis dėmėmis, papilkėjusia ir skaistumą praradusia oda, bei išsausėjimu?

Pavyzdžiui...

 • Kodėl oda apskritai SENSTA? Anksčiau buvo manoma, kad mes senstame, oda raukšlėjasi ir nieko su tuo neįmanoma padaryti. Tai yra didžiulė klaida. Visi procesai galėtų vykti daug lėčiau, jeigu mes pačios, iš nežinojimo, jų nepagreitintume. Kiekviena iš mūsų galėtų atrodyti 10 metų jaunesne, turėti skaisčią ir lygią odą, jeigu tik žinotų pagrindines odos problemų priežastis. Apie tai kalbėsime 10 kurso dieną.
 • VEIDO SPUOGAI. Moterys, norėdamos atsikratyti spuogų, daro ypatingai daug klaidų. Odos ir pačio spuogo nepažinimas skatina priimti blogus sprendimus, nuo kurių spuogų tik padaugėja. Peržiūrėjusi 11 kurso dieną, tu pagaliau turėsi galimybę susitvarkyti su spuogais visam laikui!
 • RAUKŠLĖS. Raukšlės nėra neišvengiamas senėjimo požymis. Anksčiau buvo manoma, kad senėjimas ir raukšlės yra genetinis dalykas. Tačiau, mokslas tyrinėjo ir įsitikino, kad odos senėjimas ir moters grožio praradimas ne tiek priklauso nuo genetikos, bet nuo prastos kasdieninės odos priežiūros. 5-ias pagrindines raukšlių atsiradimo priežastis ir klaidas, kurios pagreitina raukšlių atsiradimą, aptarsime jau 12 kurso dieną.
 • ODOS PIGMENTACIJA. Yra vos kelios pagrindinės odos pigmentacijos priežastys, kurias žinodama, su šia problema galėsi susitvarkyti labai greit. 12 kurso diena.

Galbūt tau gali pasirodyti, kad raukšlės, spuogai, pigmentinės dėmės, papilkėjimas ar kitos odos problemos tau šiuo metu nėra aktualios.

Labai svarbu suprasti, kad odos problemos nesusiformuoja per vieną diena. Jos formuojasi 5 ar 10 metų klaidingai rūpinantis savo oda.

Jeigu dabar tave kamuoja vos keletas mažų odos problemų (su kuriomis dar lengvai susitvarkai), turiu tave įspėti, jog savo rutinoje nieko nepakeitus, situacija su metais TIK BLOGĖS. 

Štai kodėl svarbu pradėti teisingai rūpintis savo oda šiandien!

Reikia išsiaiškinti pagrindines tiesas apie odą ir odos priežiūrą, bei pradėti jas taikyti praktiškai. Kito kelio nėra. Arba tu pradėsi rūpintis savo oda ir išsaugosi jaunystę... arba, viską paliksi likimo valiai ir po to garantuotai gailėsiesi dėl šio savo sprendimo.

Pabandyk save įsivaizduoti po 10 ar 20 metų... kelio atgal jau nebėra... tu žiūrėsi į jaunai atrodančias bendraamžes ir gailėsiesi, kad nesusirūpinai savo grožiu ir jaunyste, kai tam buvo laikas.

Tu jau puikiai žinai, kad savaime, nieko nedarant, oda tik prastės, todėl judėkime prie trečios grožį ir jaunystę puoselėjančios srities...

shadow-ornament

TEISINGA ODOS PRIEŽIŪRA IR PRIEMONIŲ PASIRINKIMAS.

Grožio priemonės labai greit keičiasi. Todėl aš stengiuosi tau nesiūlyti konkrečių produktų, tačiau mokyti tave PAČIAI IŠSIRINKTI tai, kas šiuo metu tavo odai reikalingiausia. 

Šiais laikais labai sunku išsirinkti gerus grožio produktus.

Dabar yra neįtikėtinai didžiulė pasiūla. Šiais laikais internetas, infuenceriai ir reklama gali iškelti visai netikusį produktą į didžiules aukštumas. Tik vėliau paaiškėja, jog tas „stebuklingas“ produktas nieko nedaro.

Dėl to, darosi vis sunkiau ir sunkiau atsirinkti kas ištikro veikia, o kas yra tik išpūstas reklamos burbulas.

Mano manymu, nė vienas odos priežiūros produktas nepateisina 70€, 100€ ar, kai kuriais atvejais, 300€ kainos. Deja, kompanijos išsisuka su tokiomis kainomis, kadangi per daug moterų tiki, kad kuo didesnė kaina, tuo geresnė produkto kokybė ir tuo geresni rezultatai.

Kai šiame kurse išsiaiškinsime kaip veikia tavo oda... ir ką, kokios priemonės ištikro daro odai... tave apgauti taps labai sudėtinga.

Sutaupysi neįtikėtinai daug pinigų. Aš tau stengsiuosi ne tik parodyti, šiuo metu, efektyviausias (ir už geriausią kainą!) grožio priemones, tačiau mokysiu tave PAČIAI IŠSIRINKTI tai, kas šiuo metu tavo odai reikalingiausia.

Tai yra lemiamas etapas, norint turėti spindinčią odą, bei atrodyti ir jaustis 10 metų jaunesne!

Pavyzdžiui:

 • Kaip išmokti „skaityti“, ko tavo odai šiuo metu reikia labiausiai? Oda keičiasi, būna sezoniškumai. Vasarą jai reikia visai kitokios priežiūros nei žiemą. Niekas kitas tau geriau nepasakys ko tavo odai reikia, nei ji pati!
 • Kaip ir su kuo teisingai plauti odą? (Ypač, jei nenori jos išsausinti ar sudirginti)
 • Kokia yra mano mėgstamiausia priemonė MAKIAŽO NUVALYMUI? Ji puikiai pritraukia į save visus, ant odos esančius nešvarumus, puikiai nuvalo makiažą ir odos nesausina.
 • Jeigu tavo oda yra RIEBI, tai yra blogiausia, ką galėtum su ja padaryti (rasi 13 kurso dieną). Deje, labai daug moterų daro šią klaidą. Svaru žinoti, kad to pasekoje oda ne tik dar labiau susiriebaluoja, bet atsiranda baisių inkštirų, bei spuogų. Poros užsikemša ir oda tampa labai problematiška.
 • Jei labai skubi ir esi daug prisidažiusi, naudok šią (rasi 13 kurso dieną) priemonę… tačiau jei esi mažiau pasidažiusi ir nori PATAUSOTI odą, naudok šią vieną, neįtikėtinai gerą priemonę (taip pat - 13 kurso dieną).
 • Kokių makiažo nuvalymo priemonių NEGALIMA LIESTI, jei nori neišdžiovinti savo odos? Deja, didžioji dauguma moterų savo kasdieninėje rutinoje naudoja būtent šias, itin žalingas odai, priemones (kalbame 13 kurso dieną).
 • Geriausios ir efektyviausios priemonės, norint pašalinti negyvas odos ląsteles (kurios, kaip kalbėjome anksčiau, neleidžia odai atsinaujinti ir prideda nesveiko papilkėjimo atspalvį). Jau po pirmos procedūros tavo oda taps skaistesnė ir gyvesnė! Išsamiai - 14 kurso dieną.
 • Kokios priemonės labiausiai skatina kalogeno ir elastano sintezę (oda tampa gaivesnė ir net sumažėja raukšlių!) Žiūrėkite 14 kurso dieną.
 • Kaip atsirinkti teisingus SERUMUS ir KREMUS? (Ir daugiau nebenusipirkti neveiksmingų, tačiau stipriai išreklamuotų, brangių produktų). Stebėtina, tačiau efektyviausios priemonės kainuoja iki 20€. Kokios jos ir kur jų ieškoti, kalbame 15 kurso dieną.
 • 8 GERIAUSI GROŽIO ATRADIMAI (vieną jų, Holivudo žvaigždės naudoja prieš Oskarų ceremoniją, kai nori, kad oda atrodytų tiesiog įspūdingai!). 16 kurso diena.
 • ODOS PRIEŽIŪROS RUTINA ryte ir vakare. 17 kurso dieną, žingsnis po žingsnio, aptarsime kokius praktinius žingsnius gali žengti, norėdama išsaugoti savo jaunystę ir odos grožį ilgus metus.

Aš esu įsitikinusi, kad kiekvieną dieną mes galime pasirinkti: norime pasiduoti senatvės procesui ar jaunėti.

Kiekvieną rytą mes renkamės, ką valgysime, ką gersime, kuo tepsime savo odą ir kur eisime. Būtent nuo šių smulkių įpročių priklauso, ar mūsų grožis kils aukštyn ar kris žemyn.

Šiais laikais jau turime priėjimą prie svarbių grožio ir jaunystės žinių, tad sėdėti rankas sudėjus, pasyviai senti ir būti nepatenkintai savo svoriu ar oda iš tiesų nėra prasmės!

Žinoma, pagrindinė problema ta, jog sunku atsirinkti, kas yra tikra ir veiksminga, o kas tėra tik reklamos triukai. Būtent todėl ir sukūriau 21 dienos kursą „NEPAVALDI LAIKUI“.

Čia rasi pačias svarbiausias ir efektyviausias senatvę stabdančias paslaptis, kurios pavers tave liekna, gražia ir švytinčia moterimi ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus!

UNIKALUS KURSAS STARTUOJA 2021 Balandžio 4 d.
REGISTRACIJA UŽDAROMA UŽ:

DALYVĖS ATSILIEPIMAS APIE ŠĮ KURSĄ:

Šis kursas skirtas tam, kad tu tiksliai žinotum, kaip išlaikyti grožį, liekną kūną, bei švytinčią odą bet kokiame amžiuje... ir nepriklausyti rinkodaros triukų ar viso grožio industrijos melo!

Tai tūkstantį kartų geriau, nei išlošti loterijoje. Šis kursas – tai galimybė paimti sveikatą, odos grožį, be jaunystę į savo rankas.

Man tikrai labai liūdna žiūrėti į moteris, kurios visą gyvenimą jaudinasi dėl savo svorio ar odos būklės, išleidžia daug pinigų ir negauna norimo rezultato.

Aš išbandžiau beveik viską, ką tuo metu siūlė grožio industrija... nepadėjo niekas...

Vėliau įsitikinau, kad daug problemų gana lengva išspręsti tačiau tam reikia žinoti keletą svarbių paslapčių!

Mano manymu, mes galime pasirūpinti savimi kur kas geriau negu dauguma specialistų, kuriems mokame pinigus.

Mano tikslas yra suteikti tau PAČIUS SVARBIAUSIUS PAGRINDUS, o tai reiškia, kad aš iš visų jėgų stengsiuosi tau perduoti savo žinias, kitaip tariant, lengvai ir žaismingai įduoti tau į rankas bilietą į jaunai atrodančią odą, liekną ir gražų kūną ir laimingą, bei kupiną energijos gyvenimą.

KAIP VEIKIA ŠIS KURSAS?

Kiekvieną rytą, 21-ą dieną iš eilė, gausi po vieną 10–20 min. trukmės labai svarbų vaizdo įrašą, kuris tave, žingsnis po žingsnio, supažindins su senatvę stabdančiomis paslaptimis, bei svarbiais grožio patarimais.

Kursas yra išdalintas į 21 dieną dėl to, kad informacijos labai daug ir ją geriausia perduoti palengva. Žingsnelis po žingsnelio...

Jeigu viską peržiūrėtum iškart, būtų per daug žinių, kurias taptų sunku pritaikyti praktiškai.

Dėl to, viskas išdalinta mažomis, itin vertingomis dalelėmis...

Taip pat, PER VISĄ KURSO LAIKĄ, GALĖSI MAN ASMENIŠKAI RAŠYTI, jeigu kas nors bus neaišku (dėl to, dalyvių kiekis tą mėnesį būna ribotas).

Keletas dažnų klausimų:

✓ Ar yra konkretus laikas, kada reikia žiūrėti vaizdo medžiagą, ar tai galima padaryti bet kada?

Kasdien atsirakins po vieną vertingą paskaitą, kurią bus galima peržiūrėti bet kuriuo laiku. Nėra jokių apribojimų. Jeigu vieną rytą paskaitą praleisi, ją galėsi peržiūrėti bet kuriuo metu vėliau.

✓ Ar priėjimas prie paskaitų turi apribojimą laike?

Ne. Įrašai išliks neribotam laikui ir po kurso!

LOS ANDŽELE TOKIO TIPO KURSAI KAINUODAVO IR PO 3000$!

Atrodo daug, tačiau jeigu paskaičiuotum, tai sudarytų VOS 142$ PER DIENĄ!

Paskaičiuok, kiek per metus išleidi grožio procedūroms ir kosmetikos priemonėms, kurios ištikro nieko nepadaro...

Kiek išleidi produktams, norėdama susitvarkyti su odos problemomis, tokiomis kaip spuogai ar raukšlės... kai kurios moterys į tai investuoja dešimtis tūkstančių eurų per metus!

Įsivaizduok, jeigu tiksliai žinotum, kas grožio industrijoje veikia, o kas yra tik reklamos išpūstas burbulas... įsivaizduok jeigu nebereikėtų investuoti į netikusius grožio produktus...

Kiek sutaupytum?

Galbūt tai būtų 10.000€ per metus?

Galbūt 5000€?

Galbūt 3000€?

Būtent todėl, tokio tipo kursai, mano manymu, yra pati geriausia ilgalaikė investicija, kokią tik gali padaryti!

Žinoma, 21 dienos kursas „NEPAVALDI LAIKUI“ nekainuoja 5000€ ar 3000€...

Investiciją į šį unikalų video kursą padarėme prieinamą kiekvienai Lietuvos moteriai!

Ji yra net mažesnė už 997€... (o tai būtų kurso vertę atitinkanti investicija).

Investicija nesiekia nė 500€...

Ir netgi yra MAŽESNĖ UŽ 300€!

Tačiau, dar prieš kalbant apie investiciją į šį kursą, kviečiu perskaityti ką apie šį kursą rašo moterys, kurios perėjo 21 dienos kelionę:KVIEČIAME PRISIJUNGTI JAU ŠIANDIEN:

Kaip jau kalbėjome, šis kursas galėtu
lengvai kainuoti ir 297€, tačiau...

KVIEČIAME JUNGTI VOS UŽ 297€ 147€

TAI YRA VOS 7€ UŽ VIENĄ KURSO DIENĄ!

Po 7€ mes išleidžiame kasdien įvairiausiems dalykėliams, kurie, dažnai nėra patys svarbiausi...

Pagalvok...

7€ kainuoja Netflix narystė...

7€ kainuoja kavos puodelis su pyragėlių...

su 7€ šiais laikais net neverta nekeli kojos į parduotuvę, nes beveik nieko nenusipirksi!

O čia, gali investuoti vos 7€ per dieną ir gauti svarbiausias paslaptis, kurios padės išlaikyti savo grožį, liekną kūną, bei švytinčią odą ilgus metus!

Galiu tai drąsiai GARANTUOTI!

Užsiregistravusi šį į unikalų kursą „NEPAVALDI LAIKUI“, tu visiškai niekuo nerizikuoji. Visą atsakomybę priimame mes!

VISĄ RIZIKĄ PRISIIMAME MES!

Tu gali drąsiai pereiti visą kursą... visas 21 dieną... ir po to, jeigu jausi, kad negavai to, ko tikėjaisi, parašyk mums laišką adresu info@sokoladassielai.lt ir mes grąžinsime tau visus sumokėtus pinigus!

Mes 100% pasitikime šio kurso nauda, tad norime nuo tavęs nuimti bet kokią riziką!

Štai kaip aš pasitikiu šiuo kursu! Kviečiu užsiregistruoti dabar:

Registruotis į kursąVietų skaičius labai ribotas!

Rūta, Šokoladas sielai

P.S. Tu gali ir toliau tikėti tuščiais gamintojų pažadais, gali ir toliau leisti TŪKSTANČIUS EURŲ priemonėms ar procedūroms, kurios neveikia, arba duoda labai mažai naudos.

Arba, gali TAPTI PATI SAU GERIAUSIA GROŽIO SPECIALISTE... kuri puikiai žino ką daryti, kad oda būtų graži, lygi, spindinti... kaip elgtis, kad atrodytum 5, 10 ar 15 metų jaunesne... ir kaip apsaugoti save nuo bereikalingų senatvės požymių!

P.P.S. noriu priminti, jog užsiregistravusi į šį grožio kursą NETURI KO PRARASTI! Gali drąsiai išklausyti visą kursą ir jeigu tau kas nors nepatiks, ar pasirodys nepraktiška, parašyk mums ir mes grąžinsime VISUS SUMOKĖTUS PINIGUS!

Registruotis į kursąVietų skaičius labai ribotas!

sokoladas-logo-v2

JEI KYLA KLAUSIMŲ DĖL UŽSAKYMŲ, skambinkite bendrąja Šokolado sielai linija

+37044440789

arba el. paštas info@sokoladassielai.lt