JAU ŠIANDIEN IŠMESK SAVO PAGALVĘ... IR PRADĖK MIEGOTI ANT RINKTINIO ŠILKO!

Mano Los Andželo grožio mokytoja per pirmąją pamoka mums pasakė „IŠMESKITE SAVO PAGALVES... jei norite džiaugtis jauna ir švytinčia veido oda, bei akivaizdžiai pristabdyti veido senėjimo procesą!“...

Kai mokiausi Los Andželo grožio mokykloje, jau per pirmąją pamoką mokytoja atsistojo ir pasakė: „Mielosios, kai grįšite namo, IŠMESKITE SAVO PAGALVES!“

Mes visos susižvalgėme ir nesupratome, kodėl... tačiau tada mokytoja paaiškino:

Miegodamos praleidžiame 1/3 viso savo gyvenimo laiko. Įsivaizduok... kai tau bus šešiasdešimt, tu būsi pramiegojusi dvidešimt metų.

Visus tuos metus darai vieną ir tą patį dalyką – dedi galvą ant savo pagalvės. Tačiau turbūt niekada nesusimąstei, kokią didelę reikšmę ji turi tavo gyvenimui.

Juk ant pagalvės praleisi 20 ir
daugiau savo gyvenimo metų!

Tradiciniai pagalvių užvalkalai yra ABSOLIUČIAI ŽALINGI tavo veido odai bei plaukams. Štai kodėl:

Įprasta pagalvė (medvilninė, satininė, flanelinė ir pan.) SUGERIA TAVO VEIDO DRĖGMĘ. Tarsi su pašluoste valytum vandeniu aplietą stalą. Ji viską į save sugeria.

Tai patvirtina Laura Dyer, Niujorko dermatologė, kuri sako „medvilnės pagalvių užvalkalai gali ištraukti drėgmę iš jūsų plaukų ir veido. Pagalvokite apie visus produktus, kuriuos naudojate prieš miegą! O tai gali išsausinti odą ir ją sudirginti.“

Būtent dėl to atsikėlusios jaučiame odos sausumą, o tai yra viena didžiausių katastrofų, kokia tik gali nutikti tavo jaunystei.

Jeigu nori tuo įsitikinti, paimk sausą popieriaus lapą ir suglamžyk jį. Tai padarysi labai lengvai. Liks daug raukšlių ir popierius niekada nebebus toks lygus, koks buvo prieš tai. Dabar jį sušlapink ir vėl pabandyk suglamžyti. Kas įvyksta? Šlapio popieriaus suglamžyti neišeina.

Akivaizdu, kad drėgmės praradimas – tai vienpusis skrydis į raukšlių miestą, iš kurio, deja, bilieto atgal nėra...

Lengva įsivaizduoti, kas nutinka su tavo veido oda, kai jai trūksta drėgmės:

Štai kaip atrodo vynuogė, prisotinta vandens. Ir ta pati vynuogė, iš kurios išsunkta drėgmė.

Taigi, miegodama ant įprastos pagalvės sensti daug greičiau!

Ir tai dar ne viskas...

Jeigu naudoji brangius kokybiškus kremus, kurie per naktį turėtų drėkinti tavo veido odą, Į NETINKAMĄ PAGALVĘ SUSIGERIA IR VISI BRANGIAUSI TAVO KREMAI.

Ir tai visai ne pokštas. Mes išleidžiame krūvas pinigų ir galvojame, kad užkertame kelią ankstyvai senatvei, tačiau iš tikrųjų viską paliekame ant savo pagalvės... kartu su natūralia veido drėgme. Žiauru.

Įvairiems kremams mes išleidžiame šimtus eurų per mėnesį... o jie ima ir ištirpsta mūsų pagalvėje.

Tai sužinojusi, labai nuliūdau. Aš pirkdavau brangiausius kremus, tačiau, pasirodo, jie negalėdavo padaryti savo stebuklingo darbo tik dėl to, kad miegojau ant prastos pagalvės.

Ir tai dar ne viskas...

Tie bjaurūs VEIDO ĮSPAUDAI...

Veido įspaudai NĖRA LAIKINI. Jie ilgainiui pasilieka visam laikui!

Atkreipkite dėmesį, kad kartais viena vyresnio amžiaus moters veido pusė būna labiau susiraukšlėjusi nei kita (nes dažniausiai miegame ant vienos ir tos pačios pusės).

Įsivaizduok, pusę nakties tavo veido oda yra užspausta ir susiraukšlėjusi... ir TAIP DVIDEŠIMT METŲ. Kitaip ir būti negali.

Įspaudai pasilieka ir ilgainiui virsta giliomis veido raukšlėmis. O KELIO ATGAL NĖRA...

Ir tai dar ne viskas...

Išsišakoję plaukų galiukai, lūžinėjantys, slenkantys plaukai...

Miegant ant įprastos pagalvės, plaukai visą naktį trinasi į pagalvę ir tampa atsišerpetoję. Turbūt visos esate pastebėjusios, kad atsikėlus plaukai atrodo matiniai ir negyvi.

Negana to, po tokios ilgų metų plaukų „procedūros“ jie PRADEDA SPARČIAU SLINKTI. Pati esu su tuo susidūrusi. Nieko nėra baisiau už plaukų slinkimą.

„Miegojimas ant šilko yra vienas lengviausių būdų padaryti teigiamą įtaką jūsų plaukų sveikatai ir stiprumui“ -sako Holivudo garsenybių plaukų stilistė Justine Marjan. „Trintis į medvilnę gali pažeisti plaukų folikulus. To pasekoje plaukai greičiau slenka ir lengviau lūžta.“

Būtent dėl šių priežasčių mano grožio mokyklos mokytoja ir įkūrėja per pirmąją pamoką pasakė:

„JAU ŠIANDIEN IŠMESKITE SAVO PAGALVES!“

Visos turėjome pasisiūti pagalvės užvalkalus iš paties geriausio, kokį tik įmanoma rasti (atitinkamo tankio, slidumo, svorio, spalvos, apdirbimo ir pan.), šilko.

TAI BUVO GERIAUSIA INVESTICIJA Į SAVO GROŽĮ!

Beje, tau nereikia keisti visos pagalvės. Tau tereikia ŠILKINIO UŽVALKALO.

Iš esmės, svarbiausia yra ne pati pagalvė, o jos užvalkalas (tačiau pagalvė turi atitikti keletą svarbių kriterijų).

Kai sužinojau, jog beveik nė viena moteris nežino šių paslapčių ir taip artina savo senatvę, žaloja plaukus bei kankina veido odą...

PRIVALĖJAU APIE TAI PARAŠYTI IR PASIŪLYTI SPRENDIMUS.

Aš pati ant šilko pagalvės miegu jau daugiau nei penkiolika metų. Man tai taip pat natūralu, kaip vakare nusiprausti. Iš tiesų tai yra viena didžiausių mano grožio ir jaunystės paslapčių.

Vieną kartą keletą naktų teko miegoti ant įprastos pagalvės.

Ir ką jūs sau manote? Greitai pastebėjau, kad mano oda ėmė atrodyti kur kas PRASČIAU... Ant veido buvo įsispaudusios pagalvės žymės, plaukai neblizgėjo, o oda atrodė IŠSAUSĖJUSI ir PAVARGUSI!

Tai patvirtina ir kita Niujorko daktarė, Neal Schultz: „lygus šilko paviršius reiškia, kad tai daug mažiau ištrauks drėgmės iš odos, ko pasekoje, oda išliks ilgiau pridrėkinta. Tai, taip pat, sukels mažesnę trintį ir odos raukšlėjimąsi. Tyrimai parodė, kad trynimasis ir sukinėjimasis miegant, stipriai įtakoja veido raukšlių atsiradimą. Tačiau, lygus šilko paviršius sumažina šį nemalonų efektą.“

Ėmiau nerimauti, kad galbūt yra ir daugiau to nežinančių moterų! Būtent todėl nusprendžiau šiomis žiniomis pasidalinti su tavimi.

Ir ne tik tai!

Daugiau nei DU METUS ieškojau aukštos kokybės Šilkinių pagalvėlių!

Apie šilką aš gaunu labai daug klausimų.

Visai neseniai buvau pas savo kosmetologę, kuri man darė japonišką Kobido masažą. Ji man pasiskundė: „Rūta, pas jus šilkiniai užvalkaliukai nuolatos išparduoti, aš neišlaukiau, nuėjau ir nusipirkau patį brangiausią, garsaus prekės ženklo šilką, sumokėjau apie 70 eurų už metrą ir pasisiuvau pagalvių užvalkalus. Šio šilko spalva yra juoda ir jo poveikio aš nejaučiu, pasakyk kodėl“.

Tuomet supratau, kokią ilgą kelionę aš nuėjau ieškodama gero šilko ir kaip iš tikrųjų svarbu gerai pasirinkti. Štai ką aš ieškodama gero šilko supratau: ŠILKAS ŠILKUI NELYGU.

Man anksčiau atrodė, kad viskas, ką aš turiu padaryti, tai miegoti ant šilkinės pagalvėlės ir mano oda bei plaukai atrodys gražiai. Išties viskas nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti. Aš pati ant šilko miegu jau daug metų, taigi teko išmėginti įvairiausių skirtingų šilkų.

Galiu pasakyti, kad per du metus nuėjom tikrai labai ilgą kelią. Pradėjus domėtis šilkais iš pradžių atrodė: nusipirksim geros kokybės šilką, pasiųsime užvalkaliukus. Radę geriausią variantą pradėjom gaminti.

Tie užvalkaliukai buvo labai geros kokybės ir man labai patiko, bet aš laikui bėgant pradėjau matyti, kokie yra jų trūkumai ir supratau, kaip aš galiu patobulinti produktą, kurį galėčiau pasiūlyti jums.

Apie tai plačiau šiame video pristatyme:

Primenu, kodėl kiekvienai moteriai svarbu miegoti ant gero šilko:

1. ODOS DRĖGMĖS IŠSAUGOJIMAS. Laura Dyer, Niujorko dermatologė, sako „medvilnės pagalvių užvalkalai gali ištraukti drėgmę iš jūsų plaukų ir veido. Pagalvokite apie visus produktus, kuriuos naudojate prieš miegą! O tai gali išsausinti odą ir ją sudirginti.“

2. PLAUKŲ TAUSOJIMAS. „Miegojimas ant šilko yra vienas lengviausių būdų padaryti teigiamą įtaką jūsų plaukų sveikatai ir stiprumui“ -sako Holivudo garsenybių plaukų stilistė Justine Marjan. „Trintis į medvilnę gali pažeisti plaukų folikulus. To pasekoje plaukai greičiau slenka ir lengviau lūžta.“

3. PREVENCIJA NUO RAUKŠLIŲ. Niujorko daktarė, Neal Schultz: „lygus šilko paviršius reiškia, kad tai daug mažiau ištrauks drėgmės iš odos, ko pasekoje, oda išliks ilgiau pridrėkinta. Tai, taip pat, sukels mažesnę trintį ir odos raukšlėjimąsi. Tyrimai parodė, kad trynimasis ir sukinėjimasis miegant, stipriai įtakoja veido raukšlių atsiradimą. Tačiau, lygus šilko paviršius sumažina šį nemalonų efektą.“

Net garsusi modelis Sindi Krauford (Cindy Crawford) apie miegą ant šilko: „Pastebėjau, kad ne tik atsiranda mažiau pagalvės įspaudų bet ir pagerėjo mano plaukai“

ŠTAI KAIP MUMS PAVYKO RASTI GERIAUSIĄ ŠILKĄ TAVO ODAI:

Mes kalbėjome su daugybe gamintojų, importuotojų, ieškojom geriausių kainų, užsakinėjome įvairų šilką iš šilko tiekėjų, susipažinome su įvairiomis šilko rūšimis, audimais ir daug apie jį supratome.

Dabar žinau, kas iš tikrųjų yra tas geras šilkinis užvalkaliukas ir kas jį tokiu padaro. Kaip jau sakiau - šilkas šilkui nelygu ir jeigu tu nori gero užvalkaliuko, tai nereiškia, kad gali nueiti į bet kokią audinių parduotuvę, nusipirkti šilko (iš kurio būtų galima pasiūti suknelę ar pižamą) ir toks šilko pluoštas tau padės išlaikyti skaisčią odą ir sveikus plaukus.

TAIP NĖRA.

Su šilku yra panašiai kaip su kremu: gaminant kremą yra naudojama kremo bazė (geresnė ar blogesnė) ir į ją yra integruojami visi kiti ingredientai.

Su šilku taip pat: paimama tokia konstrukcija, apsisprendžiama, kokio tankumo audinys bus, kaip atrodys, kokio storio ir tada į jį įbedamas šilkinis pluoštas. Šilką gamina šilkverpiai.

Jei naudojamas pirmas kokono sluoksnis, šilkas būna truputėlį storesnis, grubesnis, o jei naudojamas antras, jis būna švelnesnis, minkštesnis – toks, kokio mums reikia.

KIEK MOMŲ ŠILKAS IR AR TAI KĄ NORS REIŠKIA?

Jeigu perki šilką, pardavėjas tau gali pasakyti, kiek jis turi momų, o tai yra tiesiog japonų šilko matas. Momai nusako šilko pluošto svorį.

Merginos dažnai manęs klausia: „Kiek momų yra jūsų pagalvėlių užvalkalai?“

Ir aš visada atsakau, kad 22, bet tas skaičius nieko nereiškia, nes tai nusako šilko pluošto tankumą ir sunkumą.

Jeigu įsigysi šilką, turintį daugiau momų, tai reikš, kad jis bus tankesnis, bet nereiškia, kad jis bus geresnis tavo odai.

Šis parametras mums nėra nei svarbus, nei įdomus. Aišku, jeigu šilko pasaulyje tau pasakytų, kad šis šilkas yra „Mulberry“ ir turi daug momų – tai bus vertės ir aukštos kokybės rodiklis.

Mano giliu įsitikinimu, tai nebūtinai tiesa. Gali būti ir labai kokybiškas šilkas, ir daug momų, bet veido odai jis gali netikti.

Galima rasti daugybę šilkinių pagalvėlių įvairiausiomis kainomis, tačiau aš NIEKADA NESU TIKRA, AR JIE TIKRAI IR DUOS NORIMĄ REZULTATĄ...

Būtent dėl to, skyriau tiek daug laiko surasti gero šilko pagalvėlės užvalkaliukus. Pats tinkamiausias šilko pagalvėlės užvalkaliukas:

  • nepašiaušia plaukų žvynelių, todėl jie būna stipresni, blizgesni, glotnesni ir ne taip lūžinėja;
  • nesugeria į save naktinio kremo ir natūralios odos drėgmės (kaip jau kalbėjome, paprasta medvilnė sugeria natūralią odos drėgmę, todėl oda greičiau raukšlėjasi ir sensta);
  • nepalieka veide įspaudų (tų bjaurių ilgainiui visam gyvenimui pasiliekančių pagalvės žymių);
  • Tikras, geras šilkas yra hipoalergiškas – jei turi probleminę odą, dermatitą, spuogelius, aknę ar dar ką nors, jis tau bus itin vertingas įrankis tai pagerinti.

ŠTAI KĄ MOTERYS RAŠO APIE „ŠOKOLADO SIELAI“ ŠILKO PAGALVĖLES:

Keletas svarbių klausimų (dydis, priežiūra ir kt.)

  • KOKS ŠOKOLADO SIELAI PAGALVĖS UŽVALKALIUKO DYDIS?

Šokolado sielai pagalvėlės užvalkaliukas yra vienas - 50x70cm.

Mes nerekomenduojame super didelių pagalvių, todėl parinkime ne per didelį, standartinį dydį...

  • KODĖL REKOMENDUOJAME MIEGOTI ANT ŽEMESNĖS PAGALVĖS?

Aš žinau, kad kartais merginoms norisi didelių pagalvių užvalkalų ir jos klausia, kodėl jų pas mus nėra. Ne kartą įsitikinau, kad miegant ant žemesnės pagalvės tikrai daug mažiau raukšlėjasi kaklas.

Tiesa tokia, jog moters pagalvė turi būti nedidelė ir neaukšta. Mano mokytoja mane išmokė, jog miegant ant aukštos pagalvės, kaklas susilenkia ir dėl to, per laiką ant kaklo atsiranda baisios raukšlės!

Taip pat, dar keletas aktualių klausimų:

  • KODĖL SAVO PAGALVĖLEI NENAUDOJAME UŽTRAUKTUKO? (IR NEREKOMENDUOJAME TAU)

Šilkas yra tokia natūrali medžiaga, tad jeigu įsiuvi užtrauktuką, užvalkaliukas greitai pradeda plyšti ir norėdami išsaugoti audinį mes nusprendėm, kad užtrauktukų nedėsim.

  • KADA PATARTINA KEISTI SAVO ŠILKO PAGALVĖLĘ IR KAIP JĄ PRIŽIŪRĖTI?

Juos reikėtų keisti bent kartą per metus. Aš dažniausiai savo užvakaliuką skalbiu su kitais baltais rūbais 30-40°C temperatūroje ir gręžiu ant pačio mažiausio greičio. Išdžiovinus, išlyginu ant mažo lygintuvo karščio išversta puse.

Tačiau, jeigu turi problemų su oda (pvz. akne), labai rekomenduojama turėti bent keletą užvakaliukų, kuriuos galėtum keisti kas keletą dienų! (Kai turėjau didžiulių problemų su spuogais, savo šilko užvalkaliuką keisdavau kiekvieną dieną. O naują užvakaliuką pirkdavau kas pusmetį ar net dar dažniau! Tam, kad aknės bakterija neplistų dar labiau...)

KIEK VERTA TAVO GRAŽI VEIDO ODA IR SVEIKI BEI ŽVILGANTYS PLAUKAI?

Moterys išleidžia šimtus, gal net tūkstančius eurų įvairiems kremams, bei procedūroms kiekvieną mėnesį. Per dešimt metų ši suma gali pasiekti 10.000€ ar net  100.000€!

Ir baisiausia, jog beveik viską palieka ant pagalvės! Todėl, miegant ant šilkinės pagalvėlės, kiekviena PRARANDA 10.000€ - 100.000€!

Ar sumokėtum bent 5000€, kad tai sustabdyti??

Ar bent 1000€?

Šis neįtikėtinas Šokolado sielai kūrinys tikrai nekainuoja 1000€... ar net 500€

Man asmeniškai šilkinė pagalvė yra išties neįkainojama.

Kai užsisakinėjau pagalvėlę iš užsienio, su visais muitais ir siuntimais man teko pakloti daugiau nei 150€...

Būtent tiek galėtų kainuoti ir mūsų pagalvėlės...

Gera žinia, jog pas mus Šilko pagalvėlės prieinamos visiems:

Investicija į savo grožio išsaugojimą yra TIK 84.95€ 


Pasiūlymas galioja ribotą laiką, tad kviečiame užsisakyti dabar:

UŽSISAKYTI DABAR!Paspaudus, įveskite nuolaidos kodą „VELYKOS-30“

Turiu pasakyti, kad šios šilko pagalvėlės 100% vertos tavo investicijos.

Šilkas yra be galo naudingas veido odai ir plaukams. Mes ant pagalvės praleidžiame 8-9 val. per parą.

Įsivaizduok, kaip tai nuostabu: tu miegi, o tuo pat metu tavo oda gražėja ir išlaiko savo drėgmę.


Šiai prekei galioja „LAIMINGO KLIENTO POLITIKA“:

Jeigu turėsite bet kokių problemų ar nusiskundimų dėl įsigytos „Šokolado sielai“ prekės, per 365 DIENAS parašykite mums ir mes ją PAKEISIME nauja!

Išsamiau apie šią politiką galite rasti paspaudus čia!


UŽSISAKYTI DABAR!Paspaudus, įveskite nuolaidos kodą „VELYKOS-30“

Bendras Šokolado sielai telefonas
+370 4444 0787
El. paštas info@sokoladassielai.lt