PAGALIAU! Victoria's secret modelių, bei daugybės garsenybių išgirta...

Orginali GRAŽIOS ir SPINDINČIOS ODOS paslaptis iš senovės Kinijos karališkosios šeimos moterų, kurią dabar naudoja daugybė Holivudo žvaigždžių!

Jeigu nori SUSTANGRINTI veido odą ir užkirsti kelią raukšlėms... jeigu nori atsikratyti PAPILKĖJIMO ir turėti SKAISTESNĘ veido odą... tokiu atveju tai bus vienas svarbiausių grožio įrankių, kokį tik gali turėti!

Rezultatai tokie neįtikėtini, jog modeliai, aktoriai, TV garsenybės, muzikantai ir jų makiažo specialistai neabejoja, kad ši unikali priemonė geba sumažinti rytinį veido patinimą, išlyginti raukšleles, pagerinti pajuodusius paakius, kilstelti nukarusią odą ir greit nuimti susikaupusią įtampą nuo veido.

Beje, tam reikia skirti vos 5 minutes ryte.

Šiandien ir tu gali pasinaudoti šia paprasta grožio paslaptimi ir atrodyti dešimt ar dvidešimt metų jaunesnė nei tavo bendraamžės… sustangrinti ir išlyginti veidą užkertant kelią raukšlelėms, pašalinti papilkėjimo, pajuodusių paakių, bei nuovargio žymes!

Ši paslaptis atkeliavo ir iki mūsų dienų. Kai kur tai vadinama „maža Holivudo paslaptimi“.  

Victoria Beckham, Gwyneth Paltrow, Kim Kardashian, Daisy Lowe, Alicia Keys yra pripažintos fanės!

Net VOGUE žurnalas rašė, kad „ši iš senovės Kinijos atkeliavusi odos priežiūros priemonė atpalaiduoja, stangrina ir nuramina veidą vos per kelias sekundes“.

Liz Kennedy, kuri yra atsakinga už garsiausių modelių odos paruošimą, prieš jiems lipant ant podiumo per TOME mados pristatymus taip pat naudoja šią neįtikėtiną priemonę.

Ši odos ekspertė atskleidė, kad tai būtina priemonė, norint greitai ir efektyviai atsikratyti patinusių paakių ir sugrąžinti spindinčias moters akis.

Pasirodo, net Kinijos imperatorių žmonos ir kitos įtakingos tų laikų moterys tai naudojo kaip vieną iš savo grožio paslapčių…

L. Chan, garsi kinų kilmės grožio specialistė, gyvenanti Niujorke, paskyrusi daugiau nei 40 metų veido odos priežiūrai, pasakė:

„Pirmą kartą tai pastebėjau Čing dinastijos muziejuje (Qing dynasty museum). Pasirodo, imperatoriai tai naudojo kaip vieną iš savo grožio paslapčių. Pradėjau eksperimentuoti su savo veidu ir likau sužavėta rezultatais.“

Moteris greitai integravo šį neįtikėtiną atradimą į tradicines grožio procedūras ir tokiu būdu prisilietė prie Madonos, Behati Prinsloo ir Naomi Campbell veidų.

Šis didžiuliais mitais apipintas senovės Kinijos stebuklas tūkstančius metų buvo laikomas grožio ir ilgaamžiškumo simboliu. Jį galėjai rasti kiekvienos turtingos ir galingos moters namuose!

Iškart noriu pasakyti, kad…

Tai NĖRA veido kremas… NĖRA serumas… NĖRA losjonas… ar veido drėkiklis.

Netrukus tau viską atskleisiu, tačiau leisk paminėti kai ką labai svarbaus apie tavo odą.

Pitsburgo universiteto dermatologijos daktarė Suzan Obagi sako: „Perkopus 20 metų, oda pradeda kasmet gaminti maždaug 1 proc. MAŽIAU kolageno.“

O kolagenas yra atsakingas už tavo odos stangrumą!

Taip pat su amžiumi mažėja elastino gamyba, kuris atsakingas už odos elastingumą.

Dėl to su laiku oda tampa dar plonesnė ir silpnesnė (t. y. ji nebeturi savyje tiek resurso, kad būtų lygi ir spindinti; todėl pradeda atsirasti raukšlių ir kitų nelygumų).

Prie viso to prisideda dar dvi nemalonios veido odos savybės, kurios yra DIDŽIAUSI JAUNYSTĖS PRIEŠAI:

  • nemalonus jaunystės priešas:

Mūsų akys yra apsuptos labai plona oda, kurioje lengvai kaupiasi skysčiai (dėl jų akys atrodo užtinusios ir pajuodusios).

Beje, atkreipk dėmesį, kad moterims senstant pirmiausia raukšlėjasi akių ir krūtinės sritys. Taip vyksta todėl, jog ten yra ploniausi odos sluoksniai.

  • nemalonus jaunystės priešas:

Veido raumenyse kaupiasi tiek daug įtampos, kad tai pradeda tiesiogiai daryti įtaką raukšlių atsiradimui (ypač ant kaktos ir aplink akis).

Ir tai akivaizdu: jeigu žmogus susinervinęs ar patiria daug streso, tai labai greit pasimato ant jo veido (juk kiekviena iš vyro veido išraiškos labai greit suprantame, ar jis grįžo iš darbo geros nuotaikos, ar susinervinęs).

Taigi greitas gyvenimo tempas, įtemptas tvarkaraštis, ankstyvi susitikimai, stresas, ašaros, ilgas sėdėjimas prie kompiuterio ekrano ar bemiegės naktys neišvengiamai paakius padaro užtinusius ir pajuodusius bei prideda daug raukšlių ant kaktos ir paakių.

Visa tai neišvengiamai pasendina tave dešimčia metų…

Taip pat mūsų veido oda turi dar vieną didžiulį priešą – GRAVITACIJĄ, kuri visada viską tempia žemyn. Kol moteris jauna, turi daug kolageno ir elastino, oda lengvai susitvarko.

Tačiau vėliau, jeigu oda nestiprinama ir jai neduodama papildomo postūmio iš išorės, natūraliai viskas TEMPIASI ŽEMYN. Akivaizdu, jog senų žmonių veido oda yra lyg ištempta. Tai daro gravitacija.

Taisyklė labai paprasta: jeigu nieko nedarysi su savo veidu, raumenys silpnės, raukšlių daugės ir gravitacija odą temps žemyn…

Štai kodėl buvo atrasta ši neįtikėtina grožio priemonė, kuri išlygina odą, panaikina rytinį patinimą, pajuodusius paakius, skatina kolageno bei elastino gamybą ir atpalaiduoja veidą.

Ši paslaptinga priemonė vadinasi NEFRITINIS VEIDO VOLELIS...

Nefritinis veido volelis yra paprasta grožio priemonė, kuri buvo populiari šimtmečius Kinijos aukštuomenėje. 

Šią priemonę kiekvieną rytą naudojo imperatorės bei turtingos moterys ir ji turėjo didžiulę teigiamą įtaką odai.

Teigiama, jog ji nuramina veido odą, patempia ją į viršų (prisiminkime gravitacijos pavojų), panaikina rytinį patinimą, gerina odos elastingumą (kadangi skatina kolageno gamybą), gerina kraujo cirkuliaciją ir padeda geriau įsisavinti naudojamus serumus ar drėkiklius.

Taip pat svarbu prisiminti, kad visas toksines medžiagas organizme valo LIMFA. Kuo intensyvesnė limfos cirkuliacija, tuo geriau išsivalo oda.

Jokia kosmetikos priemonė ar prausiklis nesugebės padaryti odos švytinčios, jeigu ji nebus išvalyta iš vidaus.

Nefritinis volelis išjudina visus susikaupusius šlakus ir kitus nereikalingus skysčius, kurie patenka į limfmazgius ir saugiai iškeliauja iš organizmo.

Būtent todėl tai ne tik sumažina rytinį veido patinimą ar lygina raukšles, bet ir padeda kraujo cirkuliacijai, kuri odą padaro spindinčią ir panaikina pajuodusius paakius.

Taip pat:

5 SVARBIAUSIOS priežastys išbandyti šią grožio priemonę jau šiandien:

1⃣ GERINA LIMFOS DARBĄ

Limfa mūsų sistemoje reikalinga tam, kad iš kūno surinktų visus toksinus ir kitas šiukšles. Jei moteris prastai maitinasi, mažai juda ar turi hormoninių problemų, limfa užsikemša.

Limfos kanaliukas pasidaro negyvas, ten pradeda kauptis vis daugiau toksinų, tad viskas pradeda šalintis per odą. Taip atsiranda spuogai, nuo kurių anksčiau aš labai daug kentėjau.

Volelis padeda išjudinti limfą ir greičiau iš kūno išmesti visus toksinus.

Taigi, jei kenti nuo spuogų, jei odai trūksta skaistumo ir spindesio, gali būti, kad volelis šį klausimą padės išspręsti.

2⃣ NEĮTIKĖTINA PREVENCIJA NUO VEIDO RAUKŠLIŲ

Yra daugybė mokslinių tyrimų, kurie įrodė, jog nuo 20 metų moterys pamažu pradeda praradinėti odos elastingumą.

Už odos elastingumą atsakingas kalogenas ir elastanas. Šių dviejų medžiagų pagalba, po oda susikuria elastingąs tinklas, kuris neleidžia odai raukšlėtis.

Su metais, kai tinklas sumažėja ir retėja, oda įdumba ir atsiranda raukšlės.

Kalogeną galima stimuliuoti maisto, papildų, masažo, bei įvairių mechaninių judesių pagalba. Volelis būtent ir atlieka mechaninę to tinklo stimuliaciją.

Jeigu savo veido odos visai nestimuliuosi ji neišvengiamai įdubs ir raukšlėsis (prisimink kas nutinka, kai ilgą laiką nenaudojama sugibsuota ranka).

Būtent todėl, šis volelis yra nuostabi prevencija nuo veido raukšlių, kurią naudojo net senovės Kinų imperatorių žmonos!

3⃣ NUIMA RYTINĮ VEIDO PATINIMĄ

Tikriausiai pastebėjai, jeigu vakare prisivalgai, ryte po akimis susikuria tamsūs maišeliai ir veidas atrodo patinęs.

Kai tu išsivažinėsi savo veidą voleliu, labai greit dings paburkimas, patinimas, nes pagerės kraujotaka. Taip daug greičiau oda atsigaus ir išryškės gražūs skruostikauliai.

Jei nori, kad tavo oda būtų geriausiame stovyje koks tik įmanomas, būtinai turi išbandyti šį neįtikėtiną grožio stebuklą.

4⃣ NUIMA VEIDO ĮTAMPĄ IR NUOVARGĮ

Daugumai moterų veido įtampa, bei nuovargis puikiai matosi ant veido. Šis nuostabus grožio įrankis labai greit atpalaiduos ir nuramins veido odą, tad atrodysi lyg nugriebusi grožio miego.

5⃣ PADEDA ĮSISAVINTI VEIDO KREMUS

Mano grožio mokytoja mane mokė, jog mūsų oda yra lyg žvyneliai, arba stogo čerpės, todėl užsitepus brangaus kremo ar serumo, patartina jį pavažinėti voleliu iš apačios į viršų, kad oda kuo daugiau pasisavintų.

Kitu atveju, mokėdama didelius pinigus už veido priemones, negauni tos naudos, kurią ištikro galėtum gauti...

Tai yra neįtikėtina grožio priemonė, kurią KIEKVIENA MOTERIS TURĖTŲ TURĖTI SAVO NAMIE...

Kuo anksčiau pradėsi, tuo greičiau galėsi džiaugtis rezultatais.

Net jeigu tau 18-a, 28-i, ar 48-i metai, ši grožio priemonė yra TIESIOG BŪTINA… ypač jeigu nori stangrios veido odos, skaistumo, bei patikrintos apsaugos nuo raukšklių!

Primenu, jeigu nieko su savo oda nedarysi, vieną rytą žiūrėdama į veidrodį pradėsi gailėtis, kad nesiėmei priemonių pristabdyti neišvengiamus odos senėjimo procesus.

Pradėk dabar, kad vėliau nereikėtų pykti ant savęs, kai vyras pradės žvalgyti į kitas… aplinkiniams tapsi nematoma… ir nebegirdėsi komplimentų, kaip gražiai atrodai…

KAIP RASTI TIKRĄ IR KOKYBIŠKĄ NEFRITINĮ VEIDO VOLELĮ?

Yra daugybė labai pigių volelių už 10 $, 20 $ ir net 30 $ iš Ebay, Amazon, Etsy, Cult, bei kitų e. parduotuvių. Jų yra pilna internete.

Tačiau, su šiais pigiais produktais kyla daug problemų:

Gerai sakoma, kad „skūpus moka du kartus“.

Nusipirkusi pigų nefritinį rolerį (dar nežinojau apie juos tiek, kiek dabar žinai tu), net susižalojau savo veidą.

Po 2 savaičių naudojimo volelis iškrito ir aštriu kampu įsidrėskiau sau į veidą. Buvo išties labai nemalonu. Dar gerai, kad ne į akį!

O pats „nefritas“ nukrito ant žemės ir nuskilo. Pasirodo, jis buvo pagamintas net ne iš nefrito, o iš kažkokio kieto stiklo plastiko…

(Beje, kotelis sulūžo jau pirmą savaitę)

Taigi, labai senai norėjau rekomenduoti „Šokolado Sielai“ moterims šį mažą senovės Kinijos grožio stebuklą, tačiau nežinojau, kur jas nukreipti.

Lameesas Hamdanas, Dubajuje įsikūrusios prabangios kosmetikos prekės ženklo „Shiffa“ įkūrėjas, pripažino, kad pigūs nefritiniai volelį iš tikro NĖRA pagaminti iš šio brangaus akmens, jie yra tiesiog iš PLASTIKO.

O tai reiškia, kad pusė norimos naudos bus PRARASTA… ir tik tuščiai švaistomas laikas, įsivaizduojant, jog darai kažką gero savo odai.

Taip pat Niujorko grožio specialistė L. Chan viename savo interviu yra pasakiusi: „Raktas, norint gauti didžiausią nefritinio volelio naudą, – tai naudoti tinkamą įrankį. 

Atsargiai su tais pigiais voleliais, kur teigiama, kad jie yra pagaminti iš natūralaus akmens. Dauguma tų pigių versijų rinkoje iš tikro pagaminti iš stiklo ir pamirkyti į dažus, kad atitiktų akmens spalvą.“ - sako moteris.

Aš privalėjau gauti TIKRĄ nefritinį volelį, kad galėčiau pristatyti Šokolado sielai moterims.

Mano paieškos truko daugiau nei du mėnesius ir pagaliau, su didžiuliu džiaugsmu, galiu pasakyti, kad radau tai, ko reikia!

Radau orginalius nefritinius volelius, kurie yra iš TIKRO akmens (ne iš plastmasės ar nefrito dulkių).

PROBLEMA, KAD TAI KAINAVO DAUGIAU NEI 149 $

Taip, tikras, kokybiškas nefritinis volelis, kartu su visais siuntimais ir muitais, man kainavo DAUGIAU NEI 149$

Štai sąskaita vien už tikrą volelį
(neskaitant muito mokesčių):

Tačiau, perkant didesnį kiekį, galima gauti išties gera kaina!

Būtent taip ir padarėme.

Taip pas mus atkeliavo aukščiausios kokybės nefritiniai veido voleliai, kurie yra taip mylimi Holivudo žvaigždžių, bei modelių!

ŠOKOLADO SIELAI VOLELIAI PATVIRTINTI VISAME PABALTYJE GERIAUSIO GEMALOGO IR BRANGAKMENIŲ EKSPERTO!

SVARBU: volelis gali būti ir šviesesnio, ir tamsesnio akmens. Tai jo sudėties nekeičia. Spalva priklauso nuo kurios luito dalies buvo gaminama.

Šį nefritinį veido volelį patikrinimui gabenome pas aukščiausio lygio gemalogą, bei geriausią visame Pabaltyje brangakmenių ekspertą, daktaro (patį aukščiausią!) laipsnį turintį Vilniaus universiteto dėstytoją, A. Kleišmantą.

A. Kleišmanto brangakmenių laboratorijoje, ilgo patikrinimo metu, buvo identifikuota, bei patvirtinta šio volelio sudėtis. Ekspertizės išvada - jog šis volelis pagamintas iš TIKRO NEFRITO AKMENS! 

Todėl, galite pasitikėti ir ramiai užsisakyti išties aukščiausios kokybės produktą savo grožiui!

Tamsesnio atspalvio Nefrito akmuo:

Šviesesnio atspalvio Nefrito akmuo:

Taip, už šiuos volelius lengvai galėtume paprašyti ir 149€!

Net jeigu mūsų voleliai kainuotų 149€, tai būtų verta kiekvieno sumokėto euro!

Įsivaizduok, kiek pinigų išleidi įvairioms grožio priemonėms, kurios neduoda jokios naudos.

Moterys išleidžia TŪKSTANČIUS eurų kiekvieną mėnesį įvairiausioms grožio priemonėms ir procedūroms, kurios taip ir NEDUODA NORIMO REZULTATO!

Nefritinis veido volelis nėra „trendas“, kuris tuoj praeis... tai yra LAIKO PATIKRINTA priemonė, kuri tikrai veikia.

Grožio industrijoje yra daug dalykų, kurie ateina ir išeina… kurie parodo, kad investicija buvo bereikalinga… o nefritinis veido volelis išliko jau daug metų!

+NEĮTIKĖTINA DOVANA (ribotam kiekiui moterų!)

Kaip šis mažas grožio stebuklas gali PAGERINTI veido odą, SUMAŽINTI senėjimo požymius ir IŠRYŠKINTI savo bruožus (face sculpting)?

Nefrito volelis ramina, o guaša eina giliau. Kartais veido raumenys būna tokie įsitempę, jog volelio nebeužtenka. Tokiu atveju puikiai tinka Guaša.

Taip pat, darbas su Guaša yra ne visoms, kadangi čia jau reikia žinoti keletą jos naudojimo technikų.

Tai pat, Guaša dažniausiai naudoja tos moterys, kurios nori ne tik atpalaiduoti veido raumenis, bet ir IŠRYŠKINTI VEIDO BRUOŽUS!

Tai yra itin populiarus grožio ritualas, kuris jau daugelį metų žinomas kaip „natūralus veido keltuvas“.

✓ Puikiai tinka pagerinti kraujo cirkuliaciją, kad oda įgautų toną, taptų skaistesnė ir lygesnė.

✓ Oda atrodo lyg po SPA, nors viską pasidarei per 10 minučių savo vonios kambaryje.

✓ Tradiciškai naudojama norint sumažinti senėjimo požymius.

✓ Puikiai padeda „nusiimti“ nuo veido dienos stresą ir įtampą. Masažuoja daug gilesnius odos sluoksnius.

✓ Neįtikėtinai gera priemonė, jei nori turėti ryškesnius veido bruožus (veido kontrūravimui).

✓ Naudojama net ir nugaros ar pečių skausmo sumažinimui.

✓ Stimuliuoja limfinę sistemą.

✓ Mažina poras ir oda atrodo daug lygesnė, bei skaistesnė.

Aukščiausios kokybės įrankis, pagamintas iš 100% tikro autentiško nefrito, yra ilgalaikis, labai lengvai prižiūrimas.

Tai yra neįtikėtina DOVANA, kartu su Šokolado sielai Nefritiniu veido voleliu (paskubėkite, kadangi dovanų kiekis labai ribotas!)

Užsakius du voleliu, gausite dvi dovanas,
užsisakius tris - tris dovanas ir t.t.!)


Beje, guašą taip pat nešėme pas garsųjų gemalogą autentiškumo patvirtinimui...

PAGALVOK: VICTORIA’S SECRET modeliai turi priėjimą prie GERIAUSIŲ ir BRANGIAUSIŲ grožio produktų, tačiau vis tiek savo ryto rutinoje naudoja NEFRITINĮ VEIDO VOLELĮ.

Jos žino, kad norint turėti gražią odą, LABAI SVARBU tai, ką tu su ja darai kiekvieną dieną.

Ne kosmetologai ar geri produktai padaro veido odą gražią ir skaisčią… o tai, kaip ji yra prižiūrima KIEKVIENĄ DIENĄ.

Prisimink, su metais kalogeno odoje mažėja kiekvieną dieną. Pradėk domėtis savo oda KOL DAR NE PER VĖLU!

Štai kodėl ši neįtikėtina grožio priemonė galėtų būti verta ir 149€!

Tačiau, ši neįtikėtina grožio priemonė kainuoja daug mažiau...

Gera žinia, jog investicija į savo grožį tikrai nesiekia 149€!

Investicija nesiekia nė pusės tos sumos (149€) ir yra MAŽESNĖ NEI  74.50€!

Anksčiau šie Šokolado sielai Nefritiniai veido voleliai pas mus kainavo 68.20€ ir visi iki vieno buvo išparduoti!

Šiuo metu šie, laiko patikrinti ir daugybės Holivudo žvaigždžių, bei Victoria's secret modelių išgirti grožio išsaugojimo įrankiai kainuoja 68.20€ VOS 59.95€!

(arba, jei nori nupirkti sau ir mamai ar draugei - 136.40€ VOS 89.95€ UŽ DU VIENETUS... arba 204.60 VOS 127.95€ už TRIS VIENETUS).  

Siuntos sulauksi labai greit. Lietuvoje volelis tave pasieks per 2-3 darbo dienas (Venipak kurjeriai arba Omniva), užsienyje - 6-8 darbo dienas (siunčiama per Lietuvos paštą registruotu laišku).Šiai prekei galioja „LAIMINGO KLIENTO POLITIKA“:

Jeigu turėsite bet kokių problemų ar nusiskundimų dėl įsigytos „Šokolado sielai“ prekės, per 365 DIENAS parašykite mums ir mes ją PAKEISIME nauja!

Išsamiau apie šią politiką galite rasti paspaudus čia!


Taip pat dažnai kyla klausimas, ar akmuo tikrai turi būti iš nefrito? Juk yra ir kvarco, ametisto….

Aimeé Bowen, licencijuota estetikos specialistė, teigia, kad Kinijos holistinė medicina naudojo šį akmenį metų metus. Buvo manoma, jog nefrito akmuo turi gydančių galių, gali pašalinti iš kūno toksinus, atpalaiduoti nervų sistemą ir net išgydyti širdies ligas. Būtent todėl anksčiau nefritas buvo plačiai naudojamas medicinoje.

Taip pat, remiantis JAV Gemologijos instituto (Gemological Institute of America) duomenimis, nefritas buvo paplitęs dar prieš tūkstančius metų senovės Centrinėje Amerikoje, Naujojoje Zelandijoje ir Kinijoje dėl savo unikalių savybių.

Kiti akmenys tokių savybių neturi, tad naudojant kitą akmenį tokių rezultatų galima nepasiekti.

Būtent todėl rekomenduojame turėti nefritinį volelį!

PAPILDOMA DOVANA:

Taip pat, kartu su šiuo neįtikėtinu grožio įrankiu, tavęs laukia nuostabi grožio moteriška praktika "GRAŽIOS ODOS PASLAPTIS" dovanų...

Plačiau apie šią nuostabią moterišką praktiką šiame vaizdo įraše:

Rūta

P. S. Prisimink, kad pats geriausias laikas pradėti rūpintis savo veido oda yra DABAR. Nesvarbu, kiek tau metų. Jeigu nori pristabdyti raukšlių atsiradimą, atsikratyti pajuodusių paakių ir atrodyti jaunesnė, ši unikali grožio priemonė kaip tik tau!

Tai naudojo senovės Kinijos imperatorių žmonos, kad atrodytų jaunos ir išlaikytų savo galingų vyrų dėmesį. Tai pamėgo šių dienų Holivudo žvaigždės ir socialinių tinklų influenceriai. Dabar atėjo ir tavo laikas pasirūpinti veido odos grožiu ir jaunyste!

P. P. S. Visą riziką prisiimame sau! Užsisakyk „Šokolado Sielai“ nefritinį volelį ir 365 dienas naudok jį be jokios rizikos. Jeigu per 365 dienas nepastebėsi jokių pokyčių, sugrąžink jį mums ir visi sumokėti pinigai grįš į tavo sąskaitą (na, žinoma, išskyrus pakavimo ir siuntimo išlaidas, kadangi jos iškart nukeliauja kurjeriams).

P.P.P.S. Taip pat, ribotam skaičiui moterų priklausys NEREALI DOVANA - GUAŠA (šis mažas grožio stebuklas gali PAGERINTI veido odą, SUMAŽINTI senėjimo požymius ir IŠRYŠKINTI savo bruožus (face sculpting), kurių taip trokšta dauguma moterų!)

Antroji dovana - nuostabi moteriška praktika "GRAŽIOS ODOS PASLAPTIS", kurią gausi iškart po užsakymo. Taigi, spausk šį mygtuką ir pradėk savo grožio kelionę dabar:

sokoladas-logo-v2

JEI KYLA KLAUSIMŲ DĖL UŽSAKYMŲ, skambinkite bendrąja Šokolado sielai linija

+37044440789

arba el. paštas info@sokoladassielai.lt